Jsme malá rodinná stáj na úpatí Orlických hor.

Nabízíme jezdecké lekce (výuku základů jízdy na koni a vyjížďky do přírody), kroužek Malý farmář, spací a příměstské tábory.

 

 

TÁBOR NA FARMĚ S KOŇMI

Naše stáj letos pořádá letní tábory, které budou probíhat téměř celé letní prázdniny. První 2 a poslední 2 turnusy, budou probíhat formou příměstských táborů a jsou ideální pro děti, které jsou nižšího věku, nebo mají problém z cizím prostředím a odloučením na delší dobu.

 

1., 2., 7., 8., Turnus - Příměstský farmářský tábor

NÁPLŇ TÁBORA je zaměřena na kontakt a péči se všemi zvířaty zde na farmě a samozřejmě i jízda na koni, základní dovednosti v sedle i ze země a péče o koně se všim všudy. Zkusíme si i něco vyrobit, uvařit na ohni, či v kuchyni, budeme hrát hry, hýbat se,... zábavy je připraveno hodně!!!

Péče o veškerá zvířátka, základy jízdy na koních, péče o koně, ale i spoustu dalších dovedností z farmy a našeho života tady

První dva turnusy nejsou klasické jezdecké tábory, ale nebojte se, jezdit se určitě bude. Lze sem i přihlásit děti, které naopak o koně zájem nemají, ale o pobyt na farmě ano. 

Režim tábora je klasicky příměstský od 7h do 17h

 

3. Turnus - Pobytový jezdecký tábor

Tento rok vybavte prosím své ratolesti BÍLÝM TRIČKEM BEZ POTISKU (na výrobu táborového trička).

Letos je 3. turnus určen výhradně pro jezdící děti (děti, které zvládnou koně ve všech chodech a samostatně se o něj postarat a připravit ho na lekci). Na tomto turnuse se budeme snažit zdokonalit jejich jezdecké dovednosti a znalosti okolo koní. Ke každému jezdci budeme přistupovat individuálně a pokusíme se zlepšovat jeho nedostatky.

 

4. - 6.Turnus - Pobytový jezdecký tábor

Tento rok vybavte prosím své ratolesti BÍLÝM TRIČKEM BEZ POTISKU (na výrobu táborového trička).

Stejně jako loňský rok. Tábor s hlavním zaměřením na ježdění na koni a péči o ně. Ostatní zvířata na farmě jsou pouze jako doplňková náplň tábora. Výuka základů práce ze země, manipulace s koněm, čištění, strojení na různé aktivity (ježdění, zápřah,...), péče o koně, jeho výživu, zdraví i výstroj, jízda na koni v sedle i bez. Výuka na lonži, jízdárně, procházky do přírody.

Vhodné pro malé, velké, pokročilé i začátečníky

 

 

Všechny naše tábory jsou vhodné pro děti, které mají zájem o ježdění na koni, práci kolem koní, ale i takové, které by rádi zkusili  péči o jiná zvířátka, které na naší farmě máme a ke koním se jim moc nechce! Výše rozepsané zaměření táborů uspokojí všechny!!!

Jelikož je doba, jaká je, tak občas všichni zapomínáme na podstatné věci a tento život v bezvědomí dokonce  považujeme za normální. Proto bychom rádi dětem ukázali, jak se dá žít bez zbytečných vymožeností, které jsou v našem životě dnes běžné, jak vyřešit různé problémy, jak spolupracovat a komunikovat, pomáhat si, pečovat jeden o druhého, jak jeden druhému něco dobrého nebo hezkého můžeme vyrobit či uvařit…

Více o táborech

 

Dětský tábor s koňmi 2023

 

Příměstský tábor

Datum

Dostupnost

1. turnus
3. 7. - 7. 7.
20 volných míst
2. turnus
10. 7. - 14. 7.
18 volných míst
7. turnus
21. 8. - 25. 8.
20 volných míst
8. turnus
28. 8. - 1. 9.
20 volných míst

Pobytový tábor

 

Datum

Dostupnost

3. turnus
16. 7. - 22. 7.
14 volných míst
4. turnus
23. 7. - 29. 7.
16 volných míst
5. turnus
6. 8. - 12. 8.
10 volných míst
6. turnus
13. 8. - 19. 8.
15 volných míst

Přihláška online