Jsme malá rodinná stáj na úpatí Orlických hor.

Nabízíme jezdecké lekce (výuku základů jízdy na koni a vyjížďky do přírody), kroužek Malý farmář, spací a příměstské tábory.

 

 

TÁBOR NA FARMĚ S KOŇMI

Naše stáj letos pořádá letní tábory, které budou probíhat téměř celé letní prázdniny. První dva turnusy, budou probíhat formou příměstských táborů a jsou ideální pro děti, které jsou nižšího věku, nebo mají problém z cizím prostředím a odloučením na delší dobu.

 

1., 2. Turnus - Příměstský farmářský tábor

NÁPLŇ TÁBORA je zaměřena na kontakt a péči se všemi zvířaty zde na farmě a samozřejmě i jízda na koni, základní dovednosti v sedle i ze země a péče o koně se všim všudy. Zkusíme si i něco vyrobit, uvařit na ohni, či v kuchyni, budeme hrát hry, hýbat se,... zábavy je připraveno hodně!!!

Péče o veškerá zvířátka, základy jízdy na koních, péče o koně, ale i spoustu dalších dovedností z farmy a našeho života tady

První dva turnusy nejsou klasické jezdecké tábory, ale nebojte se, jezdit se určitě bude. Lze sem i přihlásit děti, které naopak o koně zájem nemají, ale o pobyt na farmě ano. 

Režim tábora je klasicky příměstský od 7h do 17h

 

3., 4., 5. Turnus - Pobytový jezdecký tábor

Tento rok vybavte prosím své ratolesti BÍLÝM TRIČKEM BEZ POTISKU (na výrobu táborového trička).

Stejně jako loňský rok. Tábor s hlavním zaměřením na ježdění na koni a péči o ně. Ostatní zvířata na farmě jsou pouze jako doplňková náplň tábora. Výuka základů práce ze země, manipulace s koněm, čištění, strojení na různé aktivity (ježdění, zápřah,...), péče o koně, jeho výživu, zdraví i výstroj, jízda na koni v sedle i bez. Výuka na lonži, jízdárně, procházky do přírody.

Vhodné pro malé, velké, pokročilé i začátečníky

 

 

Všechny naše tábory jsou vhodné pro děti, které mají zájem o ježdění na koni, práci kolem koní, ale i takové, které by rádi zkusili  péči o jiná zvířátka, které na naší farmě máme a ke koním se jim moc nechce! Výše rozepsané zaměření táborů uspokojí všechny!!!

Jelikož je doba, jaká je, tak občas všichni zapomínáme na podstatné věci a tento život v bezvědomí dokonce  považujeme za normální. Proto bychom rádi dětem ukázali, jak se dá žít bez zbytečných vymožeností, které jsou v našem životě dnes běžné, jak vyřešit různé problémy, jak spolupracovat a komunikovat, pomáhat si, pečovat jeden o druhého, jak jeden druhému něco dobrého nebo hezkého můžeme vyrobit či uvařit…

Více o táborech

 

Dětský tábor s koňmi 2024

 

Příměstský tábor

Datum

Dostupnost

1. turnus
1. 7. - 5. 7.
20 volných míst
2. turnus
8. 7. - 12. 7.
20 volných míst

Pobytový tábor

 

Datum

Dostupnost

3. turnus
14. 7. - 20. 7.
16 volných míst
4. turnus
21. 7. - 27. 7.
16 volných míst
5. turnus
28. 7. - 3. 8.
16 volných míst

Přihláška online